Referencje

CO MÓWIĄ MOI KLIENCI

Marta i SławekPuszcza Mariańska

Wybór całkiem przypadkowy, okazał się najlepszą decyzją w naszych przygotowaniach do ślubu. Zdjęcia z naszej uroczystości zachwycają wszystkich a my sami jesteśmy nimi zauroczeni. Upamiętnione są takie chwile i momenty w których myśleliśmy że nikt nie patrzy- przez co jesteśmy tacy naturalni, weseli. Wszelkie detale, szczegóły zostały upamiętnione w taki sposób że efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Mam nadzieje że nie będzie to nasze ostatnie spotkanie z Panem Krzysztofem.

MałgosiaKraków

Miałam przyjemność aby Krzysztof wykonał nam już kilkukrotnie zdjęcia. Za każdym jednym razem efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Zdjęcia zachwycają każdego kto je ogląda. Potrafi uchwycić każdy szczegół, dzięki czemu my możemy cieszyć się tą utrwaloną chwilą bezustannie ilekroć spoglądamy na zdjęcia. Gorąco polecam!

JacekPłońsk

Mieliśmy okazję spotkać się z Krzysiem podczas jego pracy dwukrotnie. Raz podczas chrztu Julka, drugi raz – chrzest Zosieńki. Za każdym razem bardzo profesjonalnie, miło a Nasze Dzieciaki od razu zaakceptowały miłego Wujka i najważniejsze – rewelacyjny efekt końcowym. Serdecznie dziękujemy za tak piękną pamiątkę.

AsiaWarszawa

Przepiękne zdjęcia wykonane w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Polecam każdemu, a my jeszcze raz dziękujemy!

Kasia i KamilKrólewo

Z czystym sumieniem polecam Krzyśka. Pełny profesjonalizm i duże zaangażowanie. Cenne uwagi i otwartość na pomysły. Dobry fotograf musi wiedzieć kiedy uchwycić odpowiedni moment. W zdjęciu musi być zawarte to „coś” co nas do niego przyciąga. Krzysiek z całą pewnością wie jak to zrobić.

Agata i DamianPłońsk

Zdjęcia wykonane profesjonalnie, pełne zaangażowanie ze strony fotografa oraz dużo podpowiedzi, wskazówek i propozycji. Gorąco polecamy!

Ania i MarcinBełchatów

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Krzysiek robił nam zdjęcia i każdemu będziemy go polecać. Jeśli możemy dać wskazówkę przyszłym parom, które zamierzają uwieczniać swój ślub, wesele czy plener na fotografiach to róbcie dużo zdjęć spontanicznych. Sztuczne ustawianie się, ręka tak, głowa tak, noga tu trochę zabija efekt w mojej ocenie. U nas większość zdjęć to były nasze naturalne zachowania, a Krzysiek zwyczajnie wyłapał to co wg niego było ciekawe i warte uwagi.

Marzena i MaciejCzerwińsk n. Wisłą

Krzysiek to zawodowiec z olbrzymim doświadczeniem i masą pomysłów na świetne zdjęcia. Nie boi się wyzwań fotograficznych i świetnie mu to wychodzi 🙂 Olbrzymim plusem jest doskonały kontakt (mail, telefon) oraz dotrzymywanie terminów. Polecam każdemu 🙂

Justyna i SebastianPłońsk

Pełne światła, koloru i życia zdjęcia! Krzysiek to człowiek cień – pracuje dyskretnie, nie przeszkadza w ceremonii. Momentami ma się wrażenie jakby go nie było ale efekt końcowy mówi co innego – zdjęcia fantastyczne, oddające sedno wydarzeń. Pełen profesjonalizm. Poza tym świetna atmosfera sprawiła że z usług Krzyśka korzystaliśmy już nie raz i nie omieszkamy więcej 😉 Gorąco polecamy, a za przepiękne pamiątki jeszcze raz dziękujemy!

KasiaWarszawa

Krzysztof fotografował chrzciny naszej córeczki. Pracował jak duch – jego dyskretna obecność w niczym nie zakłócała ceremonii. Efekt okazał się rewelacyjny. Poprzez drobny szczegół, w niebanalny sposób potrafi oddać atmosferę chwili. To prawdziwy profesjonalista i świetny człowiek, którego warto mieć obok w ważnych momentach.

Weronika i PiotrekPłońsk

Profesjonalny fotograf, dzięki któremu zrealizowało się nasze marzenie – czyli prawdziwa sesja w górach! Niezapomniana przygoda i wspaniałe zdjęcia. Szczerze polecamy współpracę z nim 🙂

Ania i AdamPłońsk

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe zdjęcia. Tak jak miało być, to było, czyli dyskretnie i romantycznie 🙂 Będziemy polecać!

Daria i AdamGdańsk

Wybór Krzysztofa na fotografa ślubnego – to najlepszy wybór! Profesjonalny i całkowicie oddany Młodej Parze w dniu ślubu i pleneru. W czasie uroczystości ślubnej i wesela działa niemal niezauważalnie, a efekt jest niesamowity! Z chęcią podejmuje się nowych wyzwać i pomaga zrealizować pomysły nowożeńców. Gotowy ruszyć na koniec Polski, aby spełniać ludzkie marzenia. Zdjęcia są żywe, zarazem subtelne. Każde zdjęcie ma w sobie to coś. Krzysztof to nie tylko fantastyczny fotograf, ale także bardzo sympatyczny człowiek, budzący zaufanie już od pierwszego spotaknia. Fajną opcją jest możliwość podpisania umowy przez internet. Odległość i brak czasu nie stoją na przeszkodzie, aby najpięknieszy dzień życia był uwieczniony przez najlepszego fotografa – Krzysztofa. Z całego serca polecam!

Mary & RichardScotland

Thank you thank you thank you thank you! Our wedding photos are fabulous! We love them!

Marta i PiotrekWarszawa

Krzysztof fotografował nasz najważniejszy dzień w życiu. Było profesjonalnie i dyskretnie zarazem. Krzysztof był, a jakby Go nie było. Pomysły na zdjęcia okazały się trafione także nasze pomysły były zbędne. Każdy szczegół, detal doprecyzowane do maksimum, dzięki czemu na zdjęciach mogliśmy zobaczyć to czego nie udało się dostrzec w ciągu ślubu i wesela. Zdjęcia wyszły naturalnie pełne koloru i radości. Sesja zdjęciowa pomimo przeszkód czynników zewnętrznych okazała się świetną zabawą dzięki pomysłom Krzysztofa. Każdej osobie, której zależy na przepięknych zdjęciach z najważniejszych chwil życia i każdej osobie, której zależy na profesjonalnej i dyskretniej osobie z całą pewnością polecamy Krzysztofa.

MariuszWarszawa

Znakomity fotograf, który poza profesjonalnym podejściem do robienia zdjęć tworzy bardzo przyjemną atmosferę. Dzięki temu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie i stanowią świetną pamiątkę na całe życie.

Kinga i MarcinWarszawa

Zdjęcia są fantastyczne, bardzo profesjonalne i dobrej jakości! W niesamowity sposób oddają ten najpiękniejszy dzień. Podczas ślubu i wesela utrwaliłeś najważniejsze chwile, a nawet te kiedy wydawało się, że nie ma Cię w pobliżu. Jeśli chodzi o sesję zdjęciową miałeś naprawdę dużo ciekawych pomysłów. Wszyscy oglądający nasz album są zachwyceni zdjęciami i pytają o „naszego” fotografa! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy każdemu kto chce w ten sam sposób wspominać swoje najpiękniejsze chwile.